Elementor #2130 – Matematik Dünyası

Elementor #2130

Başarının Doğru Adresi:

ERKEN KAYIT İNDİRİMLERİ

Erken kayıt indirimleri 1 Aralık-31 Ağustos tarihleri arasında kayıt yapıldığı takdirde geçerlidir. Erken kayıt indirimleri her yıl normal fiyatlarımız üzerinden Aralık ayından itibaren toplamda %36 oranıyla başlayıp Eylül ayına kadar her ay için %4 er azalarak ıskonto uygulanmaktadır.

 


İncele

YAZ KURSLARI

Yaz Kursu

Öğrencilerin uzun tatil dönemlerini verimli bir şekilde değerlendirmek, eksikliklerini tamamlamak, alt yapı oluşturmak, hazır bulunuşluk ve bilişsel gelişimiyle birlikte yeni döneme moral ve motivasyonu yüksek olarak hazır hale getirilmesini amaçlamaktadır.

 


İncele

KİŞİYE ÖZEL VIP EĞİTİM

 Masabaşı 1 kişilik (birebir) veya 4 kişilik gruplarda istediğiniz seçeneklerle VIP eğitim, ya da 8-12 kişilik sınıflarda normal paket eğitim yapılmaktadır. Her öğrenciye durumuna göre farklı farklı eğitim paketleri uygulanmaktadır.

 


İncele

KURS MERKEZLERİ

Kurs merkezlerimizde eğitim öğretim kadrosuna özel önem verilmekte ve öğrencilerimiz alanında uzman ve tecrübeli eğitimcilere emanet edilmektedir.

Kalite ve marka anlayışı ile öğrencilerimiz, Matematik Dünyası Kurs Merkezlerinde takviye ve etkinliklerinden en iyi şekilde yararlanır.


İncele

GENIUS KIDS ENGLISH

İngilizce çocuk grupları tercihe bağlı olarak cumartesi veya pazar bir gün olarak yapılmaktadır. Derslerimiz 13.30-17.30 arasında yapılmakta, 40’ar dakikadan 5 ders görülmektedir. Başlangıç seviyesinde türk öğretmenlerle eğitim alan öğrencilerimiz ilerleyen seviyelerde yabancı öğretmenlerle eğitimlerine devam etmektedir.


İncele

ZEKA GELİŞTİRME

Zeka geliştirmenin yöntemlerinden biri de mental aritmetik eğitimidir. Mental aritmetik, abaküs (soroban) ile dört işlemin değişik kombinasyonlarla uygulanması eğitimidir. Bu sayede 4-13 yaş aralığındaki çocukların zeka seviyeleri çok hızlı bir şekilde gelişir.

 


İncele

KPSS HAZIRLIK

 Masabaşı 1 kişilik (birebir) veya 4 kişilik gruplarda istediğiniz seçeneklerle VIP eğitim, ya da 8-12 kişilik sınıflarda normal paket eğitim yapılmaktadır. Her öğrenciye durumuna göre farklı farklı eğitim paketleri uygulanmaktadır.

 


İncele

YDS HAZIRLIK

Matematik Dünyası Kursu Dil Eğitim Merkezi olarak hazırladığımız özgün materyal ve testler ile tüm öğrencilerimizi kendi seviyelerine uygun ve etkili bir biçimde YDS ‘e  hazırlıyoruz. YDS İlkbahar ve Sonbahar Dönemi olmak üzere senede iki defa yapılır.

 


İncele