Eğitim Sistemimiz – Matematik Dünyası

Eğitim Sistemimiz

EĞİTİM SİSTEMİMİZ


Yüz Yüze Eğitim

VIP Kurs merkezlerimizde eğitim öğretim kadrosuna özel önem verilmekte ve öğrencilerimiz alanında uzman ve tecrübeli eğitimcilere emanet edilmektedir.

Çeşitli Kurs ve Özel Öğretim Kurs Merkezlerimizde, bilim grubu bazında birebir, 6 kişilik, 8 kişilik, 10 kişilik ve 12 kişilik sınıflarda ders alabilir ve kendi ihtiyacınıza veya tercihinize göre kendi öğretim paketinizi oluşturabilirsiniz.

Kişiye Özel VIP Eğitim sistemi, her öğrencinin kişisel, biyoritimsel ve yetenek farkından kaynaklanan problemleri ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Kısaca bu projede, PDR uzmanları öncülüğünde, öğrencimiz kendi eğitim paketini oluşturuyor.

Zeka geliştirme etkinlikleri olarak 4-6 yaş (Mini=Okul Öncesi), 7-10 yaş (Midi=İlkokul) ve 11-13 yaş (Maksi=Ortaokul) çocukları, kurs merkezlerimizde, Mental Aritmetik zeka geliştirme etkinlikleri yanı sıra kendi yaş kategorisine göre İngilizce programlarına katılabilir.

Kalite ve marka anlayışı ile öğrencilerimiz, Matematik Dünyası Kurs Merkezlerinde takviye ve etkinliklerinden en iyi şekilde yararlanır.

Uzaktan Canlı Eğitim

Öğrenci ve velilerimizin bize olan güvenini hiç bir zaman boşa çıkarmıyoruz ve günün değişen şartlarına, Pandemi gibi küresel dinamik süreçlere ve gelişen dijital teknolojilere karşı çok kısa sürede şekil alıp uyum gösteren alt yapımızla eğitim ve öğretime devam ederek öğrencilerimizi mağdur etmiyoruz. Bu tür zorunlu hallerde aynı ders programlarıyla ve CANLI EĞİTİMLERLE derslere kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Matematik Dünyası Kurs Merkezleri’nin sınırlı kontenjanı sayesinde, gelin siz de elit ve birebir ilgiyle eğitim almanın ayrıcalığını yaşayın.

Tüm öğrenci ve velilerimizi şubelerimize bir kahve içmeye bekliyoruz.