MATEMATİK DÜNYASI YAYINLARI


2004 ten beri 5 K tam öğrenme modeline göre hazırlanan yayınlarımız, hem ortaokul ve lise öğrencilerine okula yardımcı kaynak hem de LGS Hazırlık ve YKS Hazırlık öğrencilerine yönelik ek kaynak olarak kullanılmaktadır. Muammer Karaarslan ‘ın tescilli markası olan 5K Lite (5 Kalite) bünyesinde KÖK, KUT, KKT, KDT ve KTT yayın yelpazesi bir çok kurum tarafından kullanılmıştır.

Yayınlar fasikül serisi olarak sunulmaktadır. Özellikle VIP eğitim sunan kurslar için, ders anlatırken hız ve zamandan kazandıracak şekilde planlanmıştır. İçeriğinde kazanımlar, etkinlikler, ardından öğretmenin tahtada çözmesi için özgün sorular ve bu soruların altında boşluklar olan fasiküllerde öğretici klasik soruların yanısıra muhakemeye dayalı yeni nesil sorular bulunmaktadır.

Matematik Dünyası 5K Yayın Sistemi

K1K2K3K4K5
KÖKKUTKKTKDTKTT
Konu Öğretim KılavuzuKonu Uygulama TestiKonu Kavrama TestiKonu Değerlendirme TestiKonu Tarama Testi
Öğrencinin konuyu öğrenmek için kazanımlar, örnek sorular ve konuya ait çeşitli özel soru tipleri ile hazırlanmış konu bazlı yeni nesil fasikül serisidir.Konunun öğretilmesine yönelik hazırlanmış özgün sorulardan oluşan ve sınıfta tek tek çözülmesi gereken uygulama testlerdir.Öğrencinin konuyu pekiştirmesi ve tam öğrenmesi için eve ödev olarak hazırlanmış kavrama testlerdir.Öğrencinin işlenen konuyu öğrenip öğrenmediğini tespit etmek için öğretmenin uygulayacağı yazılı yoklama ve değerlendirme testleridir.Konuların unutulmaması için bir kaç konudan oluşan ve geçmiş konuları tekrar amaçlı hazırlanmış tarama testleridir.

İsteyen öğrencilere TYT ve AYT Matematik Deneme Sınavları Paketi


Defter Kitap
Kazanım Çalışma Fasikülleri

Yayın ve materyallerimiz, ayrıca web tabanlı online eğitim yazılımları tamamen Matematik Dünyası® ve Genius Kids® ekibi tarafından üretilmektedir.