ŞİKAYET FORMU


Sayın velilerimiz, kıymetli ziyaretçilerimiz

Çocuklarımızın geleceği, siz değerli velilerimizin mağduriyete uğramamaları ve Matematik Dünyası ismini kaçak olarak kullananları tespit etmek adına aşağıdaki formu doldurarak bize destek vermenizi bekliyoruz.
1) Matematik Dünyası, prensip olarak eğitim kadrosuna büyük önem vermektedir. Belli kriterleri taşıyan öğretmenleri, eğitimcileri kadrosuna dahil etmektedir. Öğretmenler, eğitimciler merkezimizce düzenlenen seminerlere katılmakta ve master eğitmenler ve pedagoglar tarafından programlara alınarak teknik açıdan yetiştirilmektedir. Yeterli olan eğitmen adaylarına seminer sonunda, "seminere katılım sertifikası" verilmektedir.Matematik Dünyası Kurumlarında, Matematik Dünyası'nca verilen bir sertifikası olup olmadığını sorgulayınız.
2) Matematik Dünyası® tescilli ve belli bir kaliteyi yakalamış ulusal bir markadır. Bu markanın haksız kullanımına engel olmak ve öğrencilerimizin/velilerimizin mağdur olmamaları için şube listemizde bulunmayan bildiğiniz kayıtdışı yerleri lütfen bize bildiriniz.
3) Yayın ve setlerimiz, size fotokopi veya diğer çoğaltma araçlarıyla korsan olarak dağıtılıyorsa bize bildiriniz.
4) Şubelerimiz veya diğer hususlarda ya da her hangi bir uygulamadan dolayı haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız, aşağıdaki formu doldurarak, merkezimize bildirmenizi önemle rica ederiz.