Yaz Kursu | Yaz Kampı | Yaz Okulu | Yaz Kampı Fiyatları

Yaz Kampları

YAZ KAMPI (YAZ KURSU | YAZ OKULU) & KAMP ÜCRETİ


Öğrencilerin uzun tatil dönemlerini verimli bir şekilde değerlendirmek, eksikliklerini tamamlamak, alt yapı oluşturmak, hazır bulunuşluk ve bilişsel gelişimiyle birlikte yeni döneme moral ve motivasyonu yüksek olarak hazır hale getirilmesini amaçlamaktadır.

Şubelerimizde, özel öğretim kursu veya çeşitli diğer kurslarda ilgili programlar için uygulanır. Çocuklarınız iyi bir eğitim öğretim dönemi geçirmemiş olabilir, konu eksiklikleri birikmiş yeni eğitim dönemine (bir üst sınıfa) biriken eksiklileriyle devam etmek zorunda kalabilir ve yeni eksiklikler katlanarak artabilir.

Ders çalışma alışkanlığı olmayan ve sıkı ders çalışması gerektiğini bilmeyen ya da çalışan ancak bir miktar eksiklikleri olan öğrencilerin faydalanabileceği yaz kampı farklı etkinliklerle uygulanmaktadır.

Günlük ders saatleri  Sabah: 09:00 – 13:50 Öğle: 14:00-19:00 aralığındadır.

Yaz kamplarında seçkin alanında uzman öğretmenler görev alır ve her bir derse ait konuları sıfırdan anlatır. Öğrencilerin bireysel eksiklikleri ders işlenirken sınıf ortamında tespit edilir ve eksik olduğu noktalara yoğunlaşılır, her konunun püf noktaları öğretilir.

Pandeminin etkisiyle çoğu öğrenci maalesef bu süreçten olumsuz etkilendi. Bizde Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında, yaz kampları düzenleyerek, öğrencilerin hem boş zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirmek hem de eğitim sezonunu baştan sona elden geçirmek, yeni eğitim sezonuna hazır hale getirmek ve eksik kaldığı konuları kapatarak yardımcı olmak istedik. İlkokul ve ortaokul öğrencileri için en fazla 6 kişilik gruplarda lise ve mezunlarda ise en fazla 10-12 kişilik sınıflarda ders yapılacaktır.

Yaz Kampının Avantajları

Öğrenci ders çalışma alışkanlığı edinir.

Öğrenci eksikliklerini tamamladığı için kendine özgüveni gelir, hazır bulunuşluk ve bilişsel gelişimiyle birlikte motivasyonu artar yeni döneme moral ve motivasyonu yüksek olarak hazır hale getirilmiş olur.

Öğrenci, en çok ihtiyaç duyduğu öğrenme metodunu ve çalışma disiplinini elde eder.

Moral ve Motivasyon Kampları, 10-12 kişilik sınıflarda yapılır. Yaz Kampı hizmetleri yardımıyla öğrenciler hem özel olarak profesyonel eğitim desteği alır hem de Yaz Kampı yardımıyla bilgiyi hızlı ve direkt şekilde almış olur.

YAZ KAMPLARI TAKVİMİ | ERKEN KAYIT FİYATLARI | ÖN KAYIT

Yaz aylarında, hızlandırma, eksik kapatma, motivasyon ve egzersiz çalışmalarına yönelik Yaz Kampı yapılmaktadır. Yaz Kampına katılan öğrencilere yukarıda belirtilen sezonlarda belirtilen oranlara göre %36 ya varan indirim uygulanmaktadır.

31 Mayıs ‘a kadar her bir Yaz Kampı ücreti 1.650 ₺ dir.

NOT: Yaz Kampları için erken kayıt indirimleri son başvuru tarihi: 31 Mayıs’tır.
(Her yıl için geçerlidir)

KAMPLAR BAŞLAMA TARİHİBİTİŞ TARİHİKAMP TÜRÜ
1. Yaz Kampı20 Haziran 20229 Temmuz 2022 TYT Matematik (Toplam 108 saat 3 Hafta) , Maksimum 12 Kişilik Sınıf
AYT Matematik (Toplam 108 saat 3 Hafta) , Maksimum 12 Kişilik Sınıf
LGS Hazırlık (Toplam 108 saat 3 Hafta), Maksimum 12 Kişilik Sınıf
4-5-6-7. Sınıflara Matematik | Okul Öncesi Telafi, Eksik Kapatma Toplam 36 şar saat (2 Hafta ) Maksimum 6 Kişilik Sınıf
2. Yaz Kampı01 Ağustos 202220 Ağustos 2022 TYT Matematik (Toplam 108 saat 3 Hafta) , Maksimum 12 Kişilik Sınıf
AYT Matematik (Toplam 108 saat 3 Hafta) , Maksimum 12 Kişilik Sınıf
LGS Hazırlık (Toplam 108 saat 3 Hafta), Maksimum 12 Kişilik Sınıf
4-5-6-7. Sınıflara Matematik | Okul Öncesi Telafi, Eksik Kapatma Toplam 36 şar saat (2 Hafta ) , Maksimum 6 Kişilik Sınıf
3. Yaz Kampı22 Ağustos 202203 Eylül 2022 TYT Fizik (Toplam 72 saat 2 Hafta),
4-5-6-7. Sınıflara Matematik | Okul Öncesi Telafi, Eksik Kapatma Toplam 36 şar saat (2 Hafta ) , Maksimum 6 Kişilik Sınıf

Kamp olsun diye kamp yapmıyoruz. Dolu dolu geçen bir program. Konular baştan sona ilk defa anlatılıyormuş gibi işleniyor. Basitten zora her soru tipleri üzerinde çalışılıyor. Profesyonel öğretmenlerle çalışıyoruz ve işimizi profesyonel yapıyoruz!
Yeni Eğitim Öğretim Dönemine kayıt yaptırmak şart değil. Ücretsiz değil ücretli yaz kampları düzenliyoruz. Dürüst davranıyoruz.