Yaz Kursu | Yaz Kampı | Yaz Okulu | Yaz Kampı Fiyatları

Yaz Kampları

YAZ KAMPI (YAZ KURSU | YAZ OKULU) & KAMP ÜCRETİ


Öğrencilerin uzun tatil dönemlerini verimli bir şekilde değerlendirmek, eksikliklerini tamamlamak, alt yapı oluşturmak, hazır bulunuşluk ve bilişsel gelişimiyle birlikte yeni döneme moral ve motivasyonu yüksek olarak hazır hale getirilmesini amaçlamaktadır.

Şubelerimizde, özel öğretim kursu veya çeşitli diğer kurslarda ilgili programlar için uygulanır. Çocuklarınız iyi bir eğitim öğretim dönemi geçirmemiş olabilir, konu eksiklikleri birikmiş yeni eğitim dönemine (bir üst sınıfa) biriken eksiklileriyle devam etmek zorunda kalabilir ve yeni eksiklikler katlanarak artabilir.

Ders çalışma alışkanlığı olmayan ve sıkı ders çalışması gerektiğini bilmeyen ya da çalışan ancak bir miktar eksiklikleri olan öğrencilerin faydalanabileceği yaz kampı farklı etkinliklerle uygulanmaktadır.

Günlük ders saatleri  Sabah: 09:00 – 13:50 Öğle: 14:00-19:00 aralığındadır.

Yaz kamplarında seçkin alanında uzman öğretmenler görev alır ve her bir derse ait konuları sıfırdan anlatır. Öğrencilerin bireysel eksiklikleri ders işlenirken sınıf ortamında tespit edilir ve eksik olduğu noktalara yoğunlaşılır, her konunun püf noktaları öğretilir.

Yaz Kampının Avantajları

Öğrenci ders çalışma alışkanlığı edinir.

Öğrenci eksikliklerini tamamladığı için kendine özgüveni gelir, hazır bulunuşluk ve bilişsel gelişimiyle birlikte motivasyonu artar yeni döneme moral ve motivasyonu yüksek olarak hazır hale getirilmiş olur.

Öğrenci, en çok ihtiyaç duyduğu öğrenme metodunu ve çalışma disiplinini elde eder.

Moral ve Motivasyon Kampları, 10-12 kişilik sınıflarda yapılır. Yaz Kampı hizmetleri yardımıyla öğrenciler hem özel olarak profesyonel eğitim desteği alır hem de Yaz Kampı yardımıyla bilgiyi hızlı ve direkt şekilde almış olur.

YAZ KAMPI ERKEN KAYIT FİYATLARI

[1 Haziran-31 Ağustos] tarihleri arasında, hızlandırma, eksik kapatma, motivasyon ve egzersiz çalışmalarına yönelik Yaz Kampı yapılmaktadır. Yaz Kampına katılan öğrencilere yukarıda belirtilen sezonlarda belirtilen oranlara göre %36 ya varan indirim uygulanmaktadır. 31 Mayıs 2021 Tarihine kadar her bir Yaz Kampı ücreti 1.500 ₺ dir.

NOT: Yaz Kampları için erken kayıt indirimleri son başvuru tarihi: 31 Mayıs’tır. (Her yıl için geçerlidir)