Matematik Dünyası | Başakşehir, İstanbul

MEB’e bağlı Başakşehir Matematik Dünyası Kursu’nda ayrıcalıklı “Kişiye Özel VIP Eğitim” sistemi uygulanmaktadır. Arasınıflara ve sınava hazırlık gruplarına VIP paket eğitim yapılmaktadır. Her öğrenciye durumuna göre farklı farklı eğitim paketleri uygulanmaktadır.

Sevgili Öğrenciler, “Kalabalık sınıflarda anlamıyorum, konu eksiklerim çok, çok çalışmam lazım çok” diyorsanız, Matematik Dünyası’nın trend haline getirdiği “Kişiye Özel VIP Eğitim” sistemimize katılabilirsiniz.

Çocuklarınızın her dersten sonra bir şeyler öğrendiğini anlamak ve artık bende soruları çözebiliyorum sevincini paylaşmak , gözlerinden o güzel mutluluk ışıltısını almak, bizlere büyük mutluluk veriyor.

Kişiye Özel VIP Eğitim sistemimizde sadece ihtiyacınız olan ve tercih ettiğiniz derslerden, mini gruplarda özel olarak eğitim alırsınız. Bundan daha önemlisi zamandan kazanırsınız ve o zamanınızı daha çok ders çalışmaya, soru çözmeye ya da farklı aktivitelere ayırabilirsiniz.

Öğrenci ve velilerimizin bize olan güvenini hiç bir zaman boşa çıkarmıyoruz ve günün değişen şartlarına, pandemi gibi küresel dinamik süreçlere ve gelişen dijital teknolojilere karşı çok kısa sürede şekil alıp uyum gösteren alt yapımızla eğitim ve öğretime devam ederek öğrencilerimizi mağdur etmiyoruz. Bu tür zorunlu hallerde aynı ders programlarıyla ve CANLI EĞİTİMLERLE derslere kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Her biri en az 5 yıl ve üzeri tecrübeye sahip, alanında uzman kitap yazarı marka öğretmenler eşliğinde ders alabilir ve bu derslerdeki açıklarınızı kolayca kapatabilirsiniz. Açılan gruplar Hafta içi veya Hafta Sonu günlerine planlanmakta, öğrenci ve velilerimiz kendi durumlarına göre istediği gruplara katılabilmektedirler.

Açılan her bir grup, seviyelerine göre homojen olarak oluşturulmaktadır. Öğretmenlerimiz bu grupların seviyesine göre farklı anlatım tarzları belirleyip ona göre derslere devam etmektedirler. Grupların seviyesine göre bazı gruplarda yavaş ve detaylı anlatım tarzı, bazı gruplarda da hızlı ve zorlayıcı anlatım tarzı uygulamaktadırlar. Açılan her bir grupta öğrenciler başlangıca göre mutlaka ilerleme sağlamakta ve sonuç almaktadırlar.

Başakşehir Matematik Dünyası şimdi hizmetinizde sizleri bekliyor.

İLETİŞİM/ADRES:

Bahçeşehir 2. Kısım Mah/Semt 12. Cad. Saygı Yapı
Kooperatifi No: 10 E Başaksehir/ İstanbul
+90(554) 880 50 45
basaksehir@matematikdunyasi.com.tr